Фотосесія "Учбова" в Зоряному2

Час: 10:00-18:00

Вартість:

Возраст: от 3 до 7 лет

Місце проведення: вул. Ахсарова 13-Б, Олексіївка, «Зоряний»

Телефон: 050-300-20-20

Викладач: Шкурко Яна Олександрівна

1 вересня!!! Хвилюючий момент для усіх дітей, не лише для школярів, але і дошкільнят. А особливо для майбутніх випускників дитячого садочку!

Попереду ще цілий навчальний рік, а підготовка до випускного вже починається. Розмірковується кожен момент, від урочистої частини і нагородження до розваг і сюрпризів для винуватців урочистості. Батьки звичайно ж пишаються своїми непосидьками, але іноді так хочеться продовжити той момент, коли їх малюки, тільки переступили поріг дитячого садочку і були такими нетямущими.

Тепер вони самостійні, майбутні генії і учені, принцеси і просто археологи, лікарі, учителі......У кожного свій улюблений предмет і навіть хобі. Що допоможе запам'ятати цей хвилюючий момент і пронести його через роки? Зафіксувати емоції допоможе фото. Дати батькам і малюкам, бабусям і дідусям, близьким можливість продовжити цей час.

Учбова фотосессия- це яскраві емоційні фотоспогади про життя в стінах Школи радості. Удвічі приємніше, коли це не просто 15 якісних, професійних фотографій 10х15, а красивий тематичний фотоальбом. Цей фотоспогад  для усієї сім'ї!

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам