Центр дошкольной подготовки детей в Харькове Принимаем детей с 6 мес. и до 7 лет
Мы работаем
с 9:00 - 19:00 пн-сб

Моніторинг результатів освоєння дітьми основної загальноосвітньої програми дошкільної освіти

Моніторинг  результатів освоєння дітьми основної загальноосвітньої програми дошкільної освіти

З 01.02.2017 по 28.02.2017 в філіях Дитячого саду Олени Чернявської буде проходити плановий моніторинг результатів освоєння дітьми основної загальноосвітньої програми дошкільної освіти.

Методист Доценко А.В. проводить проміжний моніторинг освоєння програми з заповненням Карти розвитку дітей вікової групи, листів спостережень та ін., заповнює таблиці з виявленим у дітей рівнем придбання інтегративних якостей кожною дитиною, проводить кількісний і якісний аналіз. Готує діагностичний інструментарій для кожної вікової групи, складає зведені таблиці результатів моніторингу досягнення планованих проміжних і підсумкових результатів освоєння Програми, оформляє їх кількісний і якісний аналіз, складає аналітичну довідку. В ході аналізу методист та вихователі, які взаємодіють з дітьми групи збираються разом і обговорюють отриману в результаті моніторингу інформацію. Вся отримана інформація в процесі моніторингу обробляється, структурується, зберігається по кожній дитині до випуску його з Дитячого саду Олени Чернявської. Підсумки моніторингу обговорюються на педагогічній раді та оголошуються батькам.

Опубликовано: 27.01.2017